Güney Kariyer Fuarı (GÜNKAF’20) 2. Paydaş Toplantısına Katıldık

Güney Kariyer Fuarı (GÜNKAF’20) 2. Paydaş Toplantısına Katıldık Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi Kariyer Merkezi, Süleyman Demirel Üniversitesi ev sahipliğinde 16-17 Mart 2020 tarihlerinde Gökkubbe Ulusal Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek “Güney Kariyer Fuarı (GÜNKAF’20)”nın paydaş toplantısına katıldı.

Rektörlük Toplantı Salonunda ikincisi düzenlenen toplantıya üniversitemizle birlikte, paydaş üniversitelerimiz; Afyon Kocatepe Üniversitesi, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi, Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi, Antalya Akev Üniversitesi, Antalya Bilim Üniversitesi, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi, Konya Teknik Üniversitesi, Necmettin Erbakan Üniversitesi ve Selçuk Üniversitelerinin temsilcileri de katılım sağladılar.

Toplantıda, ev sahibi üniversitemiz Süleyman Demirel Üniversitesi, “Yetenek Kapısı” platformuna öğrenci kaydının yapılması hususunda paydaş üniversite temsilcilerini bilgilendirdi. Son olarak “fuar alanının yerleşim planı”, “eğitim yerlerinin görselleri”, “açılış seremonisinin yapılacağı alanın görselleri ve tasarımları” paydaşlara sunum olarak aktarıldı.