Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Doç. Dr. Salim Atay’dan Üniversitemize Ziyaret

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Doç. Dr. Salim Atay’dan Üniversitemize Ziyaret Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Doç. Dr. Salim Atay, Rektörümüz Prof. Dr. Erol Turan’ı makamında ziyaret etti.

Cumhurbaşkanlığı himayesinde düzenlenecek olan Uluslararası Tarım,Gıda ve Hayvancılık Kariyer Fuarı kapsamında ilgili Üniversitelerle yapılacak hazırlık toplantıları öncesinde Üniversitemizi ziyaret eden Doç. Dr. Salim Atay Üniversitemizde yapılan çalışmalar ve projeler hakkında Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Mehmet Kılıç, Mütevelli Heyet Üyesi Prof. Dr. Ali Karabacak ve Rektörümüz Prof. Dr. Erol Turan’dan bilgi aldı.

Doç. Dr. Salim Atay’ı Rektörlük makamında ağırlayan Rektörümüz daha sonra Üniversitemizin tarım ve gıda alanlarıyla ilgili hali hazırda faaliyetlerde bulunan ve yeni oluşturulan laboratuvarlarını, analiz merkezlerini tanıtarak, öğrenci,öğretim üyeleri ve teknoloji transfer ofisi projeleri hakkında bilgi verdi. Öğrecilerle sohbet eden Atay, İleri Tarım, AR-GE, sanayi ve topluma fayda anlamında yapılan çalışmaların Şubat ayında yapılacak olan Uluslararası Tarım,Gıda ve Hayvancılık Kariyer Fuarında öğrencilerimiz tarafından ziyaretçilere anlatılmasını istedi.

Üniversitenin bölge için önemli bir misyonu olduğunu söyleyen Doç. Dr. Salim Atay, yeni görevinden dolayı Rektörümüzü tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.