Stajlar Hakkında Önemli Duyuru

Değerli Arkadaşlar,

COVİD-19 Pandemi sürecinin dünyada, ülkemizde ve şehrimizdeki olumsuz seyri nedeniyle, staj döneminde Üniversitemiz Konukevinde konaklama ve servis imkanı sağlanamayacaktır.

Bulunduğunuz yerde, kendi imkânlarınızla ABH Kuruluşlarına ulaşım imkânınız var ise, ilgili ABH kuruluşunda staj yeri ayarlanmaya çalışılacaktır.

Kendinizin bulacağı başka bir kuruluşta kendi imkânlarınızla staj yapmanız mümkün değil ise, Üniversitemiz Senatosu kararı doğrultusunda Zorunlu Yaz Stajı Erteleme Formunu (Fakültenizin staj sayfasında “ Staj Erteleme Formu” olarak bulunmakta, aynı zamanda üniversite e-postalarınıza da iletilen bu duyurunun e-posta ekinde yer almaktadır) doldurup Bölüm Başkanlığınıza elden iletmeniz gerekmektedir. Formu elden teslim imkanınız yok ise taranmış halini veya resmini çekerek kariyer.merkezi@gidatarim.edu.tr e-posta adresine, bölüm başkanını “Bilgi” satırına ekleyerek, 16 Temmuz 2020 saat 15:00 tarihine kadar iletmeniz gerekmektedir.

Daha önce doldurulup iletilmiş bulunan konaklama ve servis formları iptal edilmiştir. Bu arkadaşlarımız staj erteleme başvurusu yapma haklarını kullanabilirler.

Kendi imkânlarıyla staj, konaklama ve ulaşım sağlayabilecek arkadaşlardan daha önce paylaştığımız ve fakülte staj sayfalarında bulabileceğiniz “ Staj Başvuru Formu” ‘nu doldurup, e-devletten müstehaklık belgesini ekleyerek iletmiş olanların herhangi bir işlem yapmasına gerek bulunmamaktadır. Müstehaklık belgesi olmayanların Sigorta Giriş İşlemleri yapılamayacaktır.